přípravné utkání FC Silon táborsko b x TJ Dálnice speřice 1:1

Speřice nastoupily k letnímu přípravnému utkání proti FC Silon Táborsko B, které hraje ČFL.

Již ve 12. minutě se trefil Táborský Nešický. Speřice pak však stihly v 68. minutě vyrovnat, když po brejku skóroval Merunka.

Výsledek: Speřice 1:1 (1:0)
Branky:
12. Nešický – 68. Meruňka
Sestava Táborsko B: Mrzena – Šplíchal, Brabec, Plucar, Kubovský – Alozio, Schramhauser, Slavík, Nešický, Novák – Svatek. Střídali: Škrdleta, Tauber, Kopřiva, Praveček, Špaček.
Sestava Dálnice Speřice: Josef Moravec – Martin Řezáč, Martin Štěpánek, Ladislav Kolčava, Martin Duba – Patrik Soukup, Martin Eremiáš, Patrik Pech, Dominik Vlček, David Jančík - Pavel Svoboda. Střídali: Vojtěch Zach, Marek Fukan, Matěj Vágner, Jiří Meruňka, Dominik Švec (B).

Vyjádření trenéra Petra Janoty (Táborsko): „Od úvodního hvizdu byla naše převaha patrná a ujali jsme se vedení brankou Nešického. Bohužel další branku jsme i z celé řady příležitostí nepřidali, soupeř se snažil o brejkové situace, ale žádnou do ohrožení naší branky nedotáhl. V druhém poločase naše převaha ještě vzrostla, ale opět jsme v koncovce občas neuvěřitelně selhali. A protože soupeř svojí brejkovou situaci dotáhl až do konce, došlo k vyrovnání stavu. V nervózním závěru se již skóre nezměnilo."
Zdroj sestav a vyjádření: fctaborsko.cz

Zveme vás na další zápasy:

• B tým se v sobotu 29. 7. 2023 představí na tradičním pouťovém turnaji na hřišti SK Jiřice. Turnaje se budou účastnit hráči Jiřic, TJ Sokol Čejov a A.F.C. Humpolec B. Zápasy začnou od 12:00.
  • V neděli 30. 7. 2023 přijďte od 17:00 podpořit Speřice na domácí hřiště na utkání MOL CUPu proti SK Tatran Ždírec nad Doubravou.
  • O týden později, 5. 8. 2023 nastoupíme od 17:00 doma proti SK Lanžhot v prvním mistrovském utkání nové sezóny.
  • Dále jsou plánována přípravná utkání B týmu, o kterých budeme včas informovat.