SK Jiřice x TJ DÁLNICE SPEŘICE B 5:2

Sousedské derby ovládli fotbalisté Jiřic.

Ze zápasu:

První branku inkasovaly Speřice už v 1. minutě, kdy dal branku Tejkal. Další padla ve 13. minutě, kdy zakončoval Vincenc a třetí zásah během úvodních dvaceti minut přidal Příhoda. Ve třicáté minutě byla odpískána penalta, kterou proměnil David Morava. Ve druhém poločase faulovali také Speřice a penaltu zahrával Dvořák 4:1. V 60. minutě nahradil Krejčího Hnát a v 65. minutě vystřídal Pohana Huňáček. Další gól dal po rychlé rozehrávce Filip Klíma. Speřice už jen korigovali na 5:2, když dal branku v 83. minutě Merunka.

V příštím utkání v sobotu 4. 5. 2024 přivítáme ve Speřicích tým Obrataně. Zápas začíná ve 14:00.

Ohlasy po zápase:

TJ Dálnice Speřice

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Odehráli jsme po všech stránkách špatný zápas. Od začátku jsme nehráli dobře a Jiřice, někdy i se štěstím, proměnily všechny šance.“

DSC09118.JPG

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                              5:2 (3:0)

Branky Jiřic:                         1. Miroslav Tejkal, 13. Jakub Vincenc, 19. Petr Příhoda, 55. Jakub Dvořák, 64. Filip Klíma

Branky Speřic:                     30. David Morava, 83. Jiří Merunka

Sestava Jiřic:                     Roman Zabloudil – Miroslav Tejkal (60. Vojtěch Křepinský) Jakub Vincenc, Jakub Růžička, Petr Příhoda, Jakub Plaček, B Bětuňák (46. Patrik Koten), Filip Klíma (70. J. Mihulka), Tomáš Jůzl, Adam Hložek, Jakub Dvořák

Sestava Speřic:                 David Jančík – David Moravec, Martin Pohan (65. Patrik Huňáček), Vladislav Ganobjak, Jan Řezáč – Tomáš Krejčí (60. Jan Hnát), Pavel Nápravník, Pavel Jiřík, Josef Boček – David Morava

Žluté karty:                         0:0

Diváci:                                4:2