SK obrataň x TJ DÁLNICE SPEŘICE B 2:6

Domácí Obrataň byla na začátku utkání aktivní a vytvářela si gólové situace. Nejprve nastřelila tyč a z další situace v 6. minutě vsítila rychlý gól. Brankář Maďar míč vyrazil, ale Jaroslav Přibyl ho doklepl do brány. Po pár minutách jsme dokázali vyrovnat z přímého kopu, kdy se prosadil Josef Boček. Obrataň zahrozila ze samostatného průniku Vlacha, který ho však v gól neproměnil.

Ve druhém poločase se Speřice zvedly a začalo se dařit v zakončení. Hráči dokázali dát pět branek a chvíli před koncem utkání zvládl snížit na 2:6 opět Přibyl. Speřice si tak po domácí prohře s Jiřicemi spravily chuť výhrou v Obratani.

Jiří Holenda, hráč B týmu Speřic:

„Zápas v Obratani jsme odehráli v sestavě širšího kádru B týmu. První poločas byl vyrovnaný. Na šance 4:4, ale výsledkově 1:1. Po přestávce jsme se zlepšili a domácí odpadli. Přehráli jsme je fotbalovými i střeleckými schopnostmi což před týdnem proti Jiřicím nebylo, to jsme měli smůlu.“

Výsledek:                            2:6 (1:1)

Branky Obrataně:              6. a 85. Jaroslav Přibyl

Branky Speřic:                   17. Josef Boček, 59. Jiří Holenda, 73. a 76. Jiří Merunka, 83. David Moravec, 88. Tomáš Krejčí

Sestava Obrataně:             František Vilímek – Radim Opletal (76. Milan Mugrauer), Jakub Kalina (86. Marek Vlach), Martin Kudrnáč (86. Michal Kozár), Ondřej Pražák, Petr Kudrnáč, Daniel Kudrnáč (86. Aleš Pařil), Jaroslav Přibyl, Patrik Fišer, Josef Pavelec (K), Libor Menšík

Sestava Speřic:                  Petr Maďar (K) – Václav Alenka (49. Vladislav Ganobjak), David Moravec, Miroslav Čermák – Matěj Linhart, Tomáš Krejčí, Tomáš Krčil (46. Jiří Holenda), Josef Boček, Jiří Merunka (76. Jiří Menšík), Jan Hnát – Patrik Huňáček

Žluté karty:                         2:2 (42. Josef Pavelec, 79. Patrik Fišer – 40. Václav Alenka, 75. Josef Boček)

Diváci:                                60

V dalším utkání hostíme v sobotu 7. 10. 2023 od 15:00 hod. Pacov, přijďte podpořit náš B tým!

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.