TJ DÁLNICE SPEŘICE B x A.f.c. humpolec c 2:2

Speřice šly do vedení po gólu Petra Šímy z 29. minuty. Těsně po začátku druhého poločasu navýšil na 2:0 Jan Hnát. Vedení však domácí neudrželi a po brankách ze 70. a 77. minuty Adama Koubského se tak museli opět spokojit pouze s remízou a to tentokrát 2:2.

Nyní nás čeká už jen poslední utkání podzimní části Okresního přeboru Pelhřimovska, ke kterému zajíždíme v sobotu 28. 10. 2023 od 14:30 na hřiště poslední Žirovnice B.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

Opět se bohužel potvrdilo, že nemáme fotbalovou formu. Před brankou soupeře jsme byli nebezpečnější, ale nedotahujeme slibné situace do gólového konce. Věřím, že v posledním podzimním zápase už to zlomíme a vyhrajeme.“

Výsledek:                          2:2 (1:0)

Branky Speřic:                 29. Petr Šíma, 46. Jan Hnát

Branky Humpolce:           70. a 77. Adam Koubský

Sestava Speřic:             Petr Maďar (K) – Vladislav Ganobjak, Petr Šíma Tomáš Krejčí (46. Matěj Linhart), Tomáš Krčil, Jan Moravec (46. Patrik Huňáček), Josef Boček, Jan Hnát (76. Jiří Menšík), Pavel Nápravník – David Vincenc, Tomáš Marek

Sestava Humpolce:      Roman Slavík – Pavel Štěpán (4. Adam Koubský), Miroslav Tejkal, Filip Kubíček, Jan Klofáč, Petr Svoboda, Kryštof Melmuka, Pavel Trtík, Michal Metál, René Němec (K), Jakub Hrala (59. Jiří Vepřek)

Žluté karty:                         0:0

Diváci:                                 60

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.