TJ DÁLNICE SPEŘICE B x SK oBRATAŇ 3:1

Ze zápasu:

Hostující Obrataň šla do vedení v 9. minutě utkání po brance Přibyla. Netrvalo ale dlouho a ve 13. minutě vyrovnal Huňáček. Nerozhodné skóre vydrželo až do 61. minuty, kdy míč do sítě dovezl Ganobjak. Brankové příležitosti Obrataně likvidoval v brance speřický Vlček a domácí své brankové příležitosti spíše zahazovali, ale v 86. minutě dal branku Pavel Jiřík a zpečetil výsledek utkání – 3:1.

V dalším utkání vyjížní hráči B týmu na hřiště Pacova B, kde je výkop v sobotu 11. 5. 2024 v 10:15 hod.

Ohlasy po zápase:

TJ Dálnice Speřice

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Odehráli jsme kvalitní utkání se silným soupeřem. Obrataň byla celý zápas nebezpečná v útoku a díky kvalitní obraně ve spolupráci s výborným Vlčkem jsme inkasovali pouze jednou. Nakonec jsme zápas rozhodli naší lepší koncovkou.“

DSC09357.JPG

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                          3:1 (1:1)

Branky Speřic:                 13. Patrik Huňáček, 61. Vladislav Ganobjak, 86. Pavel Jiřík

Branky Obrataně:            9. Jaroslav Přibyl

Sestava Speřic:            Dominik Vlček – Miroslav Čermák, Vladislav Ganobjak (K), David Vincenc, David Moravec – Tomáš Krejčí (56. Jan Řezáč), Jiří Merunka, Pavel Nápravník, Pavel Jiřík, Jan Hnát (78. Jiří Menšík) – Patrik Huňáček

Sestava Obrataně:       Jakub Kalina – Martin Kudrnáč, Petr Kudrnáč (62. Martin Plášil), Martin Faltýnek ml., Patrik Fišer, Filip Tomovič (86. Aleš Pařil), Libor Menšík, Ondřej Pražák, Daniel Kudrnáč, Jaroslav Přibyl, Josef Pavelec (K)

Žluté karty:                       0:1 (88. Patrik Fišer)

Diváci:                              50